Dato Navn Arrangement / Stevne Resultat Distanse / Øvelse Klasse Plass totalt Plass klasse
2022.02.12 Jonas Nordviken Tyrvinglekene 2:20 800m G-15 - -
2022.02.12 Markus Nordviken Tyrvinglekene 8'83 60m G15 - -
2022.02.20 Richard Smitt-Ingebretsen Brandbu, stevne 1,25m Høyde u/tilløp MS - 1.
2022.02.20 Richard Smitt-Ingebretsen Brandbu, stevne 2,22m Lengde u/tilløp MS - 4.
2022.02.20 Richard Smitt-Ingebretsen Brandbu, stevne 8,24m Kule MS - 1.
2022.03.05 Jonas Nordviken UM Innendørs 2:19,04 800m G-15 - -
2022.03.05 Markus Nordviken UM inne steinkjær 8,66 60m G-15 - -
2022.03.06 Markus Nordviken UM inne steinkjær 4,53 lengde G-15 - -
2022.03.12 Markus Nordviken Bamselekene 4,51 lengde G-15 - -
2022.03.12 Markus Nordviken Bamselekene 8,57 60m G-15 - -
2022.03.25 Richard Smitt-Ingebretsen Vinter-NM veteran, Kristiansand 31,72m Diskos 1,5kg MV50-54 - 2.
2022.03.25 Richard Smitt-Ingebretsen Vinter-NM veteran, Kristiansand 10,46m Vektkast 11,35kg MV50-54 - 2.
2022.03.25 Richard Smitt-Ingebretsen Vinter-NM veteran, Kristiansand 29,10m Slegge 6 kg MV50-54 - 2.
2022.04.03 Keino Valstad Fredrikstadløpet 18:02 5km M45-49 7 1
2022.04.03 Jennifer Valstad Fredrikstadløpet 21:55 5km K14-15 11 1
2022.04.03 Hege Kittilsen Paris Maraton 3:50:43 Maraton 42,195 km K50-54 1496 -
2022.04.16 Richard Smitt-Ingebretsen Kaststevne, Tønsberg 30,34 m Slegge 6kg MV50-54 - 1
2022.04.23 Haakon Engelsen Berg Sentrumsløpet 31:58 10 km - 9 -
2022.04.23 Julie Eriksen Sentrumsløpet 50:16 10 km Kvinner 45-49 352 34
2022.04.23 Harald Skarpeteig Sentrumsløpet 36:48 10km 45-50 - -
2022.04.23 Jonas Nordviken Sentrumsløpet 37,59 10000m G-15 - 4
2022.04.23 Richard Smitt-Ingebretsen Kaststevne, Aremark 32,80m Diskos 1,5kg MV50 - 1.
2022.04.24 Axel Henrik Lund Lille Tøyen Løpet 12,47 2500 m 8-13 år - 8
2022.04.24 Keino Valstad Perseløpet Halvmarathon 1:25:04 21,1KM M45-49 12 5
2022.04.30 Jennifer Valstad SA-Løpet 23:03 5km - 7 -
2022.04.30 Keino Valstad SA-Løpet 18:57 5km - 6 -
2022.04.30 Harald Skarpeteig Råskinnet 46:18 8,5km terreng 45-50 26 4
2022.04.30 Trym Gjedebo-Skarpeteig Råtassen 14:45 3km terreng 14-15år 5 5
2022.05.01 Jonas Nordviken Växjöloppet 17.20 4,7km G-15 4 2
2022.05.04 Jonas Nordviken Götajoggen 17:35 5000m Menn senior 5 -
2022.05.07 Richard Smitt-Ingebretsen GAST-stevne, Brandbu 8,21m Kule MS - 3.
2022.05.07 Richard Smitt-Ingebretsen GAST-stevne, Brandbu 28,78m Diskos MS - 2
2022.05.15 Theodor Rennan Groruddalslekene 25.49 200 meter G15 2 2
2022.05.15 Adrian Sandholtbråten Groruddalslekene 1.60 Høyde G-15 - 1
2022.05.15 Adrian Sandholtbråten Groruddalslekene 2.12 800 m G-15 - 3
2022.05.22 Hege Kittilsen Grefsenkollen Opp 25:54 4,5 km motbakkeløp 50-54 31 2
2022.05.24 Erik Landa Fornebuløpet 43.56 10 KM M45-49 352 49
2022.05.24 Keino Valstad Fornebuløpet 17:45 5km M45-49 41 4
2022.05.24 Haakon Engelsen Berg Fornebuløpet 31:57 10 km M23-39 4 4
2022.05.24 Trond Olav Berg Fornebuløpet 18:19 5 km M60-64 - 1
2022.05.24 Harald Skarpeteig Fornebuløpet 17:20 5km M45-50 27 2
2022.05.24 Trym Gjedebo-Skarpeteig Fornebuløpet 17:43 5km 14-15år 40 5
2022.05.26 Hege Kittilsen Mjærskaukollen Opp 12:47 1,9 km / motbakkeløp terreng Damer 2 2
2022.05.28 Keino Valstad Luxembourg Marathon 3:12:27 42km M45-49 52 5
2022.05.29 Adrian Sandholtbråten Tjalvelekene 1.60 Høyde G-15 - -
2022.06.02 Trond Olav Berg Bislettmila 37:43,38 10.000 m Mosjon - 18
2022.06.04 Markus Nordviken Karlsdad statslopp 23:43 5km - - -
2022.06.10 Adrian Sandholtbråten Tyrvinglekene 46,23 300 m hekk G-15 - -
2022.06.10 Markus Nordviken Tyrvinglekene 4,42 lengde G-15 - -
2022.06.10 Jonas Nordviken Tyrvinglekene 6.25.01 2000m G-15 - -
2022.06.11 Adrian Sandholtbråten Tyrvinglekenr 2.12.10 800 m G-15 - -
2022.06.11 Hege Kittilsen Birkebeinerløpet 1:53:02 21 km 50-54 år 195 16
2022.06.11 Trond Olav Berg Birkebeinerløpet 1:31:07 20 km M60-64 - 5
2022.06.18 Jonas Nordviken Världsungdomsspelen 2.18.03 800m G-15 - -
2022.06.18 Markus Nordviken Värlsungdomsspelen 10.91 80m G-15 - -
2022.06.19 Jonas Nordviken Världsungdomsspelen 6.21.93 2000m G-15 - -
2022.06.19 Markus Nordviken Värlsungdomsspelen 14.22 80m hekk G-15 - -
2022.07.08 Richard Smitt-Ingebretsen Aremark, kaststevne 34,92m Diskos 1,5kg MV50 - 1.
2022.07.15 Knut Nordviken Kraftprovet 43:32 11,6 km Menn 24 24
2022.07.15 Jonas Nordviken Miniprovet 8:15 2,6 km G 15 1 1
2022.07.15 Markus Nordviken Miniprovet 9:34 2,6 km G 15 3 3
2022.07.24 Theodor Rennan Sprintstevne Hønefoss 25,36 200 meter G15 2 2
2022.07.29 Knut Nordviken Etape Bornholm, 5 dager, sammenlagt 2:40:19 42,2 km sammenlagt M 45 - 49 29 1
2022.07.29 Markus Nordviken Etape Bornholm, 3 dager, sammenlagt 1:51:35 21,1 km sammenlagt Ungdom, gutter 15 - 17 år - 7
2022.07.29 Jonas Nordviken Etape Bornholm, 3 dager, sammenlagt 1:36:01 21,1 km sammenlagt Ungdom, gutter 15 - 17 år - 2
2022.07.31 Richard Smitt-Ingebretsen Spikkestad Open 28,79m Diskos MS - 2.
2022.08.05 Theodor Rennan Norgeslekene 25,49 200 meter G15 3 3
2022.08.07 Richard Smitt-Ingebretsen N.lekene/Østlandsmesterskapet 28,15 Slegge MS - 1.
2022.08.07 Richard Smitt-Ingebretsen N.lekene/Østlandsmesterskapet 28,11m Diskos MS - 1.
2022.08.07 Richard Smitt-Ingebretsen Norgeslekene 8,48m Kule MS - 2.